ספר חדש
הגיגים אלתרמניים, ספרו החדש והמעמיק של אקי להב, מציג קריאה חדשנית ורעננה ב”כוכבים בחוץ”, יצירתו הקנונית של נתן אלתרמן, ומאתר בה מבני עומק חדשים ומפתיעים. הספר נוגע ברבדיה העמוקים ביותר של היצירה, החל בשורשיה בשירת אלתרמן המוקדמת, שפע המקורות מהם היא יונקת והמשפיעים עליה, יחסיה עם יצירות אחרות בנות התקופה וכל הזמנים וכלה בהשפעתה על יצירתו המאוחרת של המשורר. הספר מיועד לכל חובב שירה ראוי לשמו ושל יצירת אלתרמן במיוחד, המבקש להתקרב אליה, להעמיק את התבוננותו בה והנאתו ממנה.
 
אקי להב הוא יזם פרטי בתחום התוכנה, נולד, גדל והתחנך בקיבוץ ניר דוד, חי ומתגורר שנים רבות ביישוב הקהילתי תמרת. אקי הוא אחיינו של נתן אלתרמן והכירו מקרוב במשך כעשרים שנה.
הוא חי את דמותו ואת יצירתו כבר עשרות שנים, ואף פרסם מספר מאמרים ומסות על יצירת אלתרמן.
 
חוות דעת מתוך אתר המו"ל:
 
חמוטל
מדהים. חדשני, מיוחד במינו, ספר מעולה. מעמיק, חכם, מסחרר ברוחב היריעה שלו, בשפע הרעיונות החדשים. ועם זאת לא מתנשא, זורם ורהוט, קריא ונגיש. אני מוצאת את עצמי חושבת עליו 24/7. הספר חושף בפני הקורא.ת את תודעת המשורר בזמן אמיתי. זמן כתיבת השיר. נדמה שאלתרמן עצמו מדבר אליך. ספר כדי לקרוא בו יותר מאשר לקרוא אותו. חובה על המדף של כל שוחר.ת אלתרמן ראוי.ה. מתנה מושלמת.
 
את הספר ניתן לרכוש באתר ההוצאה לאור ניב בקישור הזה.
לגולשי אתר אלתרמן, ניתנת הנחה של 25 ₪ בהצגת הקוד: LAHAV
 
בימים אלה יוצא הספר לחנויות הספרים.